טוב לדעת

 

מאמרים מקצועיים בנושא קידום אתרים לעסקים בגוגל 

איפה כדאי לפרסם בגוגל או בפייסבוק

 

בחינם או בתשלום?

היכן נמצאים הלקוחות הכי טובים?

האם אתר אינטרנט זה מספיק?

צבע הוא לא רק עניין של טעם, צבע באתר אינטרנט הוא שילוב של ידע, ניסיון וטעם טוב, צבע הוא נושא חשוב וגורם משפיע על חווית הגולש, צבע יקבע אם המבקר באתר שלכם ישאר או יילך, צבע באתר קובע תחושות, עניין, תשומת לב, עומס, רצונות, ולבסוף יקבע אם תבוצע הפעולה הרצויה.

קידום אתר שלילי ועדכון פינגווין

בעקבות עדכוני פינגווין, מקדמי אתרים בוחנים קידום אתר שלילי שהוא בין היתר קישורים לא איכותיים ופעולות של מקדמי אתרים על אתרים שאינם שלהם.

מילות מפתח לאתר

עסקים שרוצים לקדם את האתר שלהם, לעתים קרובות עושים טעויות ומתבלבלים בבחירת מילות מפתח לאתר שלהם. הם בוחרים על סמך מה שהם חושבים ולא לפי מה שהלקוחות שלהם חושבים על המוצרים או השירותים שלהם. 

הוספת תוכן לאתר

חשוב לזכור שאתר אינטרנט צריך תוכן בכדי שמנועי החיפוש ימצאו אותו. אם באתר שלך אין מספיק תוכן שמנוע החיפוש יכול לקרוא הוא יתקשה לקבוע במה עוסק האתר וייתכן שאפילו לא ידרג אותו.

הגבלת מולטימדיה באתר

חלק גדול מהמולטימדיה כגון: פרסומות קופצות ומהבהבות, סרטוני פלאש, תמונות מתחלפות, מוסיקת רקע, סרטוני אנימציה וכולי ברשת, אינה תורמת דבר לגולשים.

?האם גוגל באמת מעניש על העתקת תוכן

הרעיון הוא שמנועי חיפוש אינם אוהבים שתוכן זהה יופיע במקומות שונים.

אם כל אתר המכיל תוכן משוכפל היה מורד מהאינדקס של גוגל, מה לדעתכם היה קורה?

ארגז החול של גוגל - מה זה

בתחילת 2004 הופיע מונח חדש ומסתורי בקרב מומחי SEO – ארגז החול של גוגל. זהו שמו של מסנן הספאם של גוגל המסנן אתרים חדשים מתוצאות החיפוש.

Please reload